Боллівуд
Усі учасники проходять кастинг та отримують одну з ролей: танцюрист або танцюристка, майстра з бойового мистецтва “Каларипаятту”, роль артиста основного кадру. Після проходження навчання на майстер-класах розпочинається знімання відео. Камера, мотор, поїхали...
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Вас вітає кінокомпанія імені Містеріплеяшастра Баба Джі!
Наша компанія втілює мрії!
Намасте, артист-джі, ти нарешті станеш зіркою, ми чекали на тебе та твій талант!
Найвідоміша в країні компанія, з найбільшими павільйонами та знімальними майданчиками. За останній рік наша компанія зняла понад 1000 картин, серед них:

"Вбивство священного банана", "Мхураджі та воїн без пальця", "Три Танік Джі", "Сонджид. Зоряні війни", "Прабху, на прізвисько Чорна пантера", "Рамачандра та його рожевий слон", "Загублені скарби Чандраканта"

Ми запрошуємо тебе стати зіркою фільму "Чарівна флейта та підступна змія. Або як парі бути разом і нічого не боятися, щоб перемогти всіх, але наприкінці…" або просто "Флейта-приборкувачка"

Короткий сюжет фільму:
Всі радіють, нічого не віщує лиха. Карішма виходить заміж за багатого і могутнього Ражу. Але її викрадає молодий та гарний незнайомець. Відчайдушний батько та сестри співають і танцюють, закликаючи Чарівну Змію. На плечі наших закоханих випадають страшні випробування. Вони потрапляють у ліс, потім у морську безодню, але завдяки своїй любові проходять всі випробування. Та остання битва чекає на них попереду…

Усі учасники проходять кастинг та отримують одну з ролей: танцюрист або танцюристка, майстра з бойового мистецтва “Каларипаятту”, роль артиста основного кадру. Після проходження навчання на майстер-класах розпочинається знімання відео. Камера, мотор, поїхали...

»
Виступ за участю 20 артистів. Можна проводити на сценах практично всіх клубів, концертних залів, ресторанів. Програма складається з вокальних, танцювальних виступів та інтерактивної програми з аудиторією.
Основний акцент на сценічній дії, що відбувається в індійській кіностудії. При цьому знімаючи фільм про двох закоханих, в найкращих індійських традиціях.
В постановці бере участь балет у складі 8-ми чоловік, 2-х вокалістів, актори та артисти різних жанрів. Вона включає тематичні образи та святковий формат.
Актори взаємодіють з гостями на локації ще
до початку вистави. Даний сюжет робить можливою участь як десяти, так і сотні людей. Тривалість - 2.5 години
На початку вистави гості приймають участь в ряду майстер-класів, в яких можна отримати нові навички та в подальшому застосувати їх на сцені. Всі гості отримують індійські традиційні вінки.

Локація обирається за побажаннями замовника. Деякі з локацій на вибір: Buddha Bar, DeFleur, Bel Etage, Sky Bar.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62