Індивідуальний сценарій
Ми можемо розробити індивідуальний сценарій Тімбілдінга на задану вами тему або підготувати захід для вирішення ваших бізнес-завдань.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
1+1
Фестиваль Dekino


Задача: Залучити та промотивувати глядачів відвідати фестиваль Dekino

Вирішення: був розроблений план онлайн та офлайн ігрових активностей для всіх бажаючих на тему кіно. Гра тривала 6 місяців. Щомісяця учасники отримували завдання на пошту, виконання яких просувало їх до перемоги та отримання призу. Виконати фінальне завдання учасникам необхідно було саме у день фестивалю та на його території. Під час фестивалю було проведено годинниковий квест територією, в якій і визначився переможець.

Результат: Було залучено 1000 нових відвідувачів на фестиваль. Загальна кількість відвідувачів – 3 000 осіб.


»
USAID
Антикорупційний захід для молоді

Задача: Показати юній аудиторії та дати їм можливість прожити власний досвід різних проявів корупції, поширених в Україні

Вирішення: було розроблено та проведено театралізований квест, під час якого гравці стояли перед вибором брати участь чи не брати участь у корупційних схемах. Команди зіткнулися з різними життєвими ситуаціями у державних структурах: суд, навчальні заклади, лікарні та інше. Вибір, який вони здійснювали, впливав на швидкість і успішність проходження ними гри. На перших етапах вибір пов'язаний із заохоченням корупції міг прискорити проходження гри, але згодом він значно сповільнював їх прогрес і призводив до поразки.

Результат: В ігровій формі молодь отримала інформацію про те, де і в якій формі може виявлятися корупція для того, щоб навчитися її розпізнавати та уникати.


»
KYIVSTAR
VEON інтеграція на корпоративному івенті

Задача: Максимально ознайомити співробітників компанії з новим месенджером VEON, показати всі можливості та виявити слабкі сторони до випуску продукту на масовий ринок.

Вирішення: було розроблено інтерактивну гру, яка проходила територією місця проведення корпоративу. Для проходження квесту необхідно було встановити на свій телефон додаток VEON. Модерація гри проходила лише через програму. Деякі завдання також пов'язані з функціоналом месенджера. Таким чином, учасники дізналися максимальну кількість його можливостей та переваг.

Результат: більше 2500 людей взяли участь у грі, дізналися на своєму досвіді набагато більше про особливості та переваги месенджера VEON, а технічний персонал отримав більше інформації про можливі покращення.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62