FUTURISM
«FUTURISM» – це масштабна імерсивна постановка, яка поєднує шоу, театр та гру. Це збірний образ майбутнього з історією, на яку може вплинути сам учасник.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
У майбутньому вплив розподілено на три групи: вчені, капіталісти та антиглобалісти. Усі учасники виберуть собі персонаж, який характеризує одну з цих груп. Саме вони протистоятимуть другові під час гри. Яка група переможе, за тим сценарієм і розвиватиметься світ. У груп дещо відрізняються сюжетні лінії, а також відрізняється дрес-код та звички.

»
Ви потрапляєте на секретну локацію як член однієї з трьох впливових груп майбутнього. І якщо ваша група переможе, то світ розвиватиметься за вашими правилами. Проведіть вечір у образі геніального вченого, впливового капіталіста чи бунтаря-антиглобаліста. Ви будете не просто глядачем, а зможете безпосередньо впливати на те, що відбувається.
Занурення в історію відбувається на початок заходу. Кожен учасник отримує доступ до секретного сайту, де самостійно обирає свій клан та готує костюм: капіталіст, вчений, антиглобаліст. На сайті можна дізнатися місію, цілі та дрес-код для кожного клану.
Гості збираються на саміті "Влада Майбутнього", де проходитиме презентація новітньої технології - Штучного Інтелекту, а також - вибори на пост голови корпорації "Влада Майбутнього" між представниками вчених та капіталістів. Антиглобалістів ніхто не кликав на саміт, тому вони готують бунт, щоб зірвати його та також взяти участь у голосуванні. Але щось пішло не так… І є лише 90 хвилин, щоб урятувати людство!
Штучний Інтелект вийшов з-під контролю та необхідно знайти вірус, який зможе його зупинити. Під час гри учасники відвідають 8 світів, які демонструють різні варіанти можливого майбутнього, яке на нас усіх чекає. Переможе той клан, який найшвидше запустить вірус і зупинить Штучний Інтелект.
В одній грі можуть брати участь до 180 осіб. Тривалість гри: 2-3 години. Локація – Арт-завод "Платформа" Логістика гри проводиться через смартфон учасників. Після гри можна організувати вечірку на обладнаній локації: світло, звук, меблі, барна стійка.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62