Народження Нової Ери
Зовсім не важливо, ким ти був до вступу до лав Ліги тіней, головне - загальна місія, для якої кожен повинен прибути у призначений час і місце, тим самим довівши свою відданість.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда

"Ліга тіней", так само відома як просто "Ліга" або "Товариство Тіней", - давня таємна організація, створена безсмертним Ра'cаль Гула заради втілення в життя заповітної мрії - знищити упадницькі цивілізації і об'єднати світ під своїм керуванням.

Перед заходом учасники отримують лист із запрошенням до школи супергероїв. Ми знаємо, що вони мають понад здібності, можливо, про які вони поки що навіть не здогадуються. Їхнє перше завдання (домашня робота) розкрити свою супер силу і підібрати собі відповідний костюм (можливо навіть існуючого героя).


»
Локація оформлена як секретна база підготовки героїв та розкриття їх надздібностей. На вході їх зустрічають у вигляді невеликого живого коридору актори у костюмах супергероїв, "дають їм п'ять", ляскають по плечу, вітають новачків у їхній школі. Звучить урочиста музика, можливо трохи конфетті…

З промовою виступають головні герої, розповідають легенду про обраність тих, хто тут опинився, показують зони, в яких можна посилити свої навички.
Раптом несподівано вимикається світло, на екран виводиться зображення Расаль Гула, який розповість усім присутнім про Місію, заради якої все тут. "Знайдіть каміння Всесвіту! Знищите старий недосконалий світ! І це стане початком Нової Ери…."

Учасники мають лише 90 хвилин для виконання завдань. На екрані з'являється зворотний відлік до.
Усі учасники поділяються на 4-6 групи. У кожної групи є свій ватажок - досвідченіший супергерой, який і допоможе новачкам впоратися з їхньою першою місією

Камені можна знайти, пройшовши ряд зон, в яких необхідно спілкуватися з нашими героями, виконувати їх вимоги, виторговувати інформацію та виявляти кмітливість. Пройшовши всі зони учасники можуть знайти місце, де захований камінь.
Зібравши все каміння супергерої з'єднують їх разом у спеціальному приладі і коли приходить час Ра'саль Гула тисне на кнопку та підриває недосконалий світ.

Вибух, Яскраве світло, Гучна музика – свято життя. Хай живе нова Ера!
Кількість учасників від 20 до 200 осіб (можливо більше за зміни сценарію) Тривалість гри: близько 2х годин.

Можливо дві мети та два фінали гри на вибір: 1) Врятувати людство від злого Таноса, який хоче поглинути цей світ. 2) Підірвати цей світ, для народження нової ери Ра'саль Гула

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62