Детективне розслідування FBI
Було скоєно безпрецедентне пограбування одного із сховищ антикварних речей. Злочинці проникли через підземний хід до осередків, де зберігалися рідкісні екземпляри. В результаті було розкрито всі осередки...
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Було скоєно безпрецедентне пограбування одного із сховищ антикварних речей. Злочинці проникли через підземний хід до сховищ, де зберігалися рідкісні екземпляри. В результаті були розкриті всі осередки, але вкрадено лише одну цінну статуетку. При цьому не було пошкоджено ні системи охорони, ні камери спостереження.

Згодом поліція та FBI вирахувала злочинців. Ретельна підготовка протягом кількох місяців, аналіз системи безпеки, заміна записів із камер стеження. Переслідуючи грабіжників, спец. підрозділи натрапляти на слід, але застати грабіжників зненацька буде дуже складно. FBI запускає операцію "Цифровий антиквар". Суть операції – залучити людей із боку, попередньо завербувавши в агенти, на допомогу у розслідуванні.

»
Зазвичай проводиться на відкритих заміських майданчиках, біля заміських комплексів.
Гра ділиться на етап навчання нових агентів та на етап детективного розслідування. Кожна команда проходить 10 завдань, вирішення яких дають частину коду до фінального комп'ютера.
Можливі 2 фінали гри: 1 – кожна команда знаходить частину вкраденого. З'єднавши всі частини одержують результат; 2 – команда, яка найшвидше впорається із завданням і знайде вкрадене перемагає у грі.

Тривалість гри 2 – 2,5 години.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62