"Втеча з Шоушенка"
Суд оголошує учасникам вирок. Вони потрапляють у Шоушенк - одну з найсуворіших в'язниць та в якій лютують жорстокі порядки.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Суд оголошує учасникам вирок. Вони потрапляють у Шоушенк - одну з найсуворіших в'язниць та в якій лютують жорстокі порядки. Директор в'язниці та начальник охорони відразу дають зрозуміти, що ув'язненим тут не дуже раді. Ось, саме з цього моменту головна мета гравців - організувати втечу. Для цього їм потрібно порозумітися один з одним, охоронцями та бувалими ув'язненими, щоб розшукати вихід.

»
Проводиться на спеціальній, стилізованій та підготовленій локації, розміром 1500 кв. метрів. Розташування "Арт-Завод Платформа", вул. Магнітогорська 1а. У грі можуть брати участь від десятка до сотні учасників. Дія розгортається як у приміщенні, так і на вулиці.
Учасникам видається форма ув'язнених на час гри, та роздатковий реквізит. Актори також переодягнені у форму ув'язнених та охоронців.
В грі приймають участь близько 20 акторів + персонал необхідний для підготовки та проведення заходу. Тривалість гри 2,5-3 години. У процесі гри учасники поділяються на команди 6-8 осіб. Кожна команда проходить 4-5 кімнат із завданнями, бере участь у різних інтерактивах з акторами.
Основне завдання гравців: втекти з в'язниці виконуючи захоплюючі завдання; удосконалити вміння спілкуватися з охоронцями та взаємодіяти з колективом. Після гри можна організувати фуршет на нашій ігровій локації.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тімблдінги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62