Яскраві Фарби Мексики
Барвиста гра з повним зануренням в колорит і культуру Мексики. Вас зустрінуть відважні Аміго та чарівні Сеньорити, які вирушать з вами в незабутню подорож 12 штатами Мексики.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Мексика – яскрава та сонячна країна, де сталося дивовижне злиття індіанської та європейської цивілізацій. Мексика - це сонце, усмішки, текіла, сомбреро та запальні танці!
Мексика сповнена загадок і готова здивувати навіть дуже скептично налаштовану людину!
Той, хто одного разу побуває на мексиканських пляжах, залишить своє серце в цій барвистій країні! Під час гри учасники познайомляться із різними гранями яскравої культури Мексики.

»
Усіх учасників ділимо на команди по 10 осіб, кожна команда пройде 12 завдань, розташованих у різних куточках заміського комплексу.

Команда отримує карту Мексики, розділену на 12 частин, кожна частина відображена своїм кольором. Для проходження гри, треба виконати завдання на кожній локації та зібрати всі 12 кольорів країни. Команда рухається за завданням згідно зі своїм маршрутом. Кожна локація може приймати більше двох команд одночасно.
На кожній локації учасників зустрічають герої: індіанці, шамани, аборегени племені маяя, дівчата у мексиканських вбраннях, чоловіки у сомбреро та маракасами тощо.

Герої видають команді завдання, перевіряють правильність виконання та видають квиток на наступну зону , які потрібно приклеїти до правильної частини бланка.
Кожна команда, яка виконала всі завдання та зібрала всі кольори, приходить до фіналу. Фініш можна організувати біля фотозони, де святково зустрічатимуть учасників актори та вітатимуть із правильним проходженням завдань. Для кожної команди можна організувати подарунки, наприклад: пляшку текіли, вечеря в мексиканському ресторані, забрендовані в логотип заходи аксесуари і т.д.

Кожна команда перемагає, коли проходить усі завдання.
Завдання у грі – як логічні, так і інтерактивні різного рівня складності, щоб кожен учасник у команді зміг проявити себе та був включений у гру. Можлива адаптація сценарію за побажаннями клієнта.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62