КіноКвест
Бажаєте зняти свій корпоративний фільм? Наш “КіноКвест” створений саме для вас! Під час гри учасники занурюються у світ кінематографу та створюють свою власну знімальну команду. У кожній команді учасники самостійно розподіляють ролі: сценарист, режисер, оператор, звукорежисер та актори.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Під час гри команді треба зняти своє власне кіно, чим їм допомагають професіонали на кожному етапі створення. Учасники отримують вступні: у якому стилі, жанрі, епосі їм треба зняти відео і який сенс у нього вкласти.

Кожна знімальна група проходить усі етапи кіновиробництва, взаємодіючи з професійними акторами, режисерами, постановниками, костюмами та іншими фахівцями.

За кілька годин можна всім разом подивитися змонтовані фільми, продовжити вечірку у стилі "Оскар" чи Канського кінофестивалю з червоною доріжкою та урочистим нагородженням.

»
Усіх учасників ділять на знімальні групи по 4-6 осіб. Кожна група отримує доступ до ігрового двигуна через свій унікальний пароль. У команд стоїть завдання знайти певного фахівця на маршруті із засекреченими локаціями.

Фахівець передає команді завдання: що і як має бути знято, і допомагає зробити постановку.
Кожна команда рухається своїм маршрутом. Команди на точках не перетинаються. Відео учасники знімають на телефон. Є можливість взяти в оренду камеру GoPro або за кожною командою закріпити оператора. Всі фільми монтуються прямо на заході, тому всього за пару годин можна буде насолоджуватися спільним переглядом.
Команда проходить наступні локації, взаємодіючи з експертами: • Сценарист – допомагає написати сценарій за придуманою ідеєю; • режисер-постановник – визначає загальний художній стиль картини, допомагає акторам; • оператор – навчає правильно знімати фільм; • акторська майстерність – розкріпачує та відкриває акторські таланти; • костюмер – підбирає потрібні костюми, образи, аксесуари; • візажист/гример – доповнюють образи; • реквізитор – видає реквізит чи допомагає його створити; • хореограф/каскадер – допомагає встановити хореографію або виконати каскадерські трюки; • монтаж – встановлюють фінальне відео.


Гра можна провести на 3-6 годин (залежить від поставлених завдань).
Можна реалізувати як на відкритій локації (при хорошій погоді) так і в приміщення
Рівень складності логічних завдань може бути різним. Завдання прописуються для кожної локації індивідуально та створюється карта та маршрут пересування команд. Команда може знімати індивідуальний фільм на 1-3 хвилини або одну із серій, багатосерійного фільму. Залежить від побажань та поставлених завдань перед грою.


»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62