Yakudza VS Triada
Сьогодні сім'ї Тріади та Якудза – найстаріші злочинні організації і вони зібралися разом на секретну зустріч після тривалого протистояння для того, щоб поділити сфери впливу в азіатському регіоні.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Китайські тріади — найстаріша у світі злочинна організація, про яку відомо менше, ніж про «Коза Ностра», найорганізованіша мафія у світі. За своєю організованістю та ефективності з тріадами не можуть змагатися італійська, російська чи якась інша мафія.

Якудза вважається найчисельнішою бандою у світі — у групуванні перебувають понад 100 000 осіб, не рахуючи обслуговуючого персоналу, який не є членами якудза. Японська мафія виросла із вільних самураїв – ронінів. Усі запрошені – члени різних тріад та сімей Якудза. Перше завдання починається вже зі входу до закладу – всім гостям вручаються печива-пророкування. Усередині – Символ та Назва їхнього угруповання та перша підказка. Завдання – знайти своїх та утворити Тріади/Сім'ї (команди).
Сьогодні переможе найсильніший.

»
Біля входу Самураї та Гейші вітають гостей на секретному зборі Якудзи та Тріади. Видають печиво, всередині якого є назва їхнього клану та перша підказка як його знайти. Монах завдає татуювання - знак клану. У кожного клану є особливе привітання, яким учасникам належить сьогодні навчитися. Хто ти: Якудза чи Тріада – вирішує воля випадку. Вибери печиво та дізнайся свою роль на сьогодні.
Коли всі учасники зібралися та випили пару келихів, на сцені балет та актори через танцювальні номери показують початок конфлікту між кланами. Відбулося вбивство Гейші, в яку були закохані глави двох кланів - це поклало край дружбі та призвело до війни. Гра почалася і переможе найсильніший. Хто дійде до кінця, дізнається і відкриє всьому світу, що сталося насправді?
Шоу-програма, квест за участю 20 артистів: балет 7-9 осіб, акторський склад із 10 – 12 осіб. (залежно від локації та кількості учасників) У дії поєднується 3 шоу-блоки з постановочними акробатичними та танцювальними номерами, з елементами квесту та активною ігровою складовою. Танцювальні блоки відкривають гостям сюжет історії та занурюють в атмосферу яскравої та таємничої Азії.
Захід можна провести на сценах практично всіх клубів, концертних холів, ресторанів, заміських комплексів.
Можливо брати участь як десяткам, так і сотням людей одночасно.
Тривалість заходу 2.5-3 год.
Тривалість гри – 1-1,5 години
Зустріч гостей та велкам фуршет – 1-1,5 години

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62