Таємниця "Ордену Чотирьох"
Стати членом таємного ордену, пройти обряд посвячення, вдягнути на себе рясу ченця, переміститися в 1742 і дізнатися таємницю «Ордена Чотирьох»
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
У 1742 році, неподалік стародавнього Києва, утворилася могутня і впливова організація. До її завдань входило збереження балансу сил між природою та людиною. Агенти таємного ордену були скрізь: у всіх країнах та у кожному уряді. Називали вони себе "Орден Чотирьох".

Згодом про діяльність Ордену забули, у мемуарах та літописах не згадували. Але до наших днів, у цілковитій безпеці, дійшла резиденція голови ордена - Радомишльський замок. Його стіни зберігають історію Ордену, як безстрашні сторожі і приховують свої секрети від очей людей, що проходять повз. Але ми вирушимо до Замку, щоб дізнатися про таємницю «Ордена Чотирьох».

Під виглядом мандрівних мандрівників ми прибудемо на заїзд замку і попросимося подивитися пам'ятки. У нашому розпорядженні всього 2 години, щоб встигнути зібрати всі символи Ордену та відкрити доступ до потайної кімнати Замку.

»
Усіх учасників ділимо на команди по 5-6 осіб. Кожен учасник отримує мантію ченця та чотки
Дії можуть розпочатися вже в автобусі - учасники отримають перші водні за грою та додаткову інформацію, яка може знадобитися.

Кожна команда матиме свій маршрут за завданнями. Команди можуть перетинатись на якихось локаціях, але не надовго.
Команда пройде 10 завдань
Тривалість гри 2-2,5 години
Кожна команда з виконання всіх завдань знайде одну частину ордену, який зберуть усі разом у фіналі.
Локації для гри: Радомишльський замок, історичний центр міста або заміський комплекс, територія якого дозволяє провести гру.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62