Дикий Захід
Дії гри переносить учасників у 60-ті у Старий Захід США – світ ковбоїв у шкіряних капелюхах та розфарбованих індіанців у пір'ї, світ золотої лихоманки, відважних героїв та дівчат із Салуна.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Дії гри переносить учасників у 60-ті у Старий Захід США – світ ковбоїв у шкіряних капелюхах та розфарбованих індіанців у пір'ї, світ золотої лихоманки, відважних героїв та дівчат із Салуна. Кожен сам вибирає, ким хоче стати – відважним ковбоєм чи барвистим індіанцем.

Багатовіковій війні за територію між індіанцями та ковбоями нарешті покладено край. Губернатор і Вождь оголошують перемир'я між їхніми народами та на честь цієї події організовують справжнє свято у місті для обміну досвідом та навичками. Гаряча вода ллється рікою, шаман влаштовує ритуальні танці, ковбої стріляють та веселяться у Салунах. Але щось пішло не так - Вождя племені "Вахуах" поранили в плече і вкрали мішок із золотом. Перемир'я перебуває під загрозою зриву і Шериф закликає громадян міста, за велику винагороду, знайти вбивцю та врятувати перемир'я, щоб усі могли далі продовжити веселощі!
У гру входить
Театралізований збір учасників
Адаптація сценарію на локації
Костюмовані актори
Різноманітний реквізит щодо гри
Робота 10 акторів та персоналу, необхідного для підготовки та якісного проведення заходу
Звуковий контент для локацій
Ознайомлення з персонажами Дикого заходу. Кожен персонаж – індіанець, шаман, шериф, святий отець тощо. проводять 5-10 хвилинну командну гру.
Гра показує справжні сильні та слабкі сторони співробітників. Адже це лише гра і людина почувається більш розслабленою, а значить не замислюється над тим, яку маску одягнути.
Гра допомагає розкрити потенціал співробітників, які затиснуті у своїх посадових обов'язках. Після наших ігор іноді HR Manager переглядають посадові обов'язки.
Усіх учасників ділять на команди по 6-8 осіб у кожній. Кожна команда проходить 10 завдань.
Тривалість гри 2-2,5 години. Одночасно беруть участь 150 осіб.
Можливі 2 фінали: 1 команда перемагає і знаходить злодія або кожна команда може знаходити частину доказів, які наприкінці всі складають спільно.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62