Вечірка 70-х
Стівен Спілберг влаштовує на своїй кіностудії грандіозну вечірку, на яку покликав усіх своїх друзів – зірок ери 70-х. Гостей зустрічають журналісти, фанати, папараці, беруть інтерв'ю, просять автограф. Сьогодні кожен може відчути себе справжньою зіркою!
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
Гостей збираємо на вечірку у стилі 70-х, "Disco Party" як запрошених зірок. У запрошенні прикріплюємо рекомендований образ та опис героя. (Умовної ролі на заході) Всього буде 10 ролей - знаменитості 70-х років. Гостей зустрічають папараці, беруть у них інтерв'ю на червоній доріжці. Дівчата в барвистих костюмах пропонують гостям яскраві коктейлі, просять їх автографи, підписати афіші та проводять у VIP-зону.
У залі знаходяться cj зірками, розповідають про улюблені уривки з фільмів, кліпів і тд., в яких вони знімалися.
Коли всі гості зібралися, випили по келиху шампанського та зробили яскраві фотографії, на сцену виходить господар закладу та оголошує про урочисте відкриття вечірки та вітає всіх зірок.
На сцену виходять запрошені артисти, у блискучих костюмах та виконують пару пісень з танцювальними елементами.
Господар вечірки оголошує, що спеціально для зіркових гостей фан клуби підготували інтерактивні подарунки. Для того щоб їх отримати, учасники повинні сформувати команди за кольором свого браслета. На території локації команда знаходить зони з фан клубами, де її чекає наш актор із завданням. Після правильного виконання завдання команда отримує зірочки, за які вони після гри зможуть придбати подарунки на аукціоні. Наприкінці вечора проводимо конкурс костюмів із ролей, які гостям вказували у запрошеннях.

»
Все дійство заходу спрямоване на те, щоб кожен відчув себе справжньою зіркою. У гостей беруть автографи, інтерв'ю, просять сфотографуватися, для них організовують виступи та дарують подарунки. Після такої вечірки кожен співробітник вашої компанії почуватиметься особливим.
Захід з елементами тимбілдингу та командної роботи, в якій кожен зможе не лише повеселитися та отримати нові емоції, а й виявити свої творчі здібності та відкрити своїх колег з нового боку.
Захід підходить для будь-якого віку учасників та для будь-якої сфери діяльності компанії. Можна організувати як для кількох десятків гостей, так і для кількох сотень.
Тривалість заходу близько 3-х годин - гра - 1 година
та 3 вокально-танцювальні блоки на сцені.
Під час зустрічі гостей учасникам видають браслети різних кольорів, за допомогою яких ми ділимо їх на команди. Гості знаходять свою команду за кольором браслета. В одній команді може брати участь від 5-10 осіб. Під час гри кожна команда проходить 10 фан-клубів із різними завданнями.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62