Хрещений батько
Емігранти з Італії організували таємну "народну" владу, яка може вирішити будь-які проблеми, навіть якщо це рішення поза законом. У них свій суд, своя правда та свій глава – Дон Лука Карлеоне.
Заповніть заявку і ми надішлемо вам пропозицію
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Завжди!
Легенда
1932 рік. Нью-Йорк.

Емігранти з Італії організували таємну "народну" владу, яка може вирішити будь-які проблеми, навіть якщо це рішення поза законом. У них свій суд, своя правда і свій глава - Дон Лука Карлеоне.

Влада в Нью-Йорку розподілилася між п'ятьма сім'ями, які італійською називають красивим словом - "мафія". Сім'я Карлеоне, родина Татталья, родина Барзіні, сім'я Кунео та родина Страчі.

Політика, яку веде Дон Карлеоне, подобається не всім главам сімей. Хтось хоче отримати перстень Дону і зайняти його місце.

Ви - яскравий і розумний представник мафіозного клану. У Вас є власний осередок і Ви готові зробити все заради свого Дону. Перемогти і використати для цього все!

Дон Лука Карлеоне запросив Вас на святкову вечерю, але чи це не пастка? Можливо, варто використати цей шанс близької зустрічі, щоб нарешті отримати цей перстень? У будь-якому випадку Ви абсолютно впевнені, що ця святкова вечеря закінчиться для всіх несподівано!

»
Подання, квест за участю 17 артистів. Балет 6 чол., вокаліст 1 чол., Актори 10 чол. У дії поєднуються постановочні вокальні та танцювальні номери з елементами квесту та активною ігровою складовою.
Можна провести на сценах практично всіх клубів, концерт холів, ресторанів, заміських комплексів, а також локації гри "Таємний клуб".
До програми входить танцювальний майстер клас для учасників. Стилізація під кримінальний світ Нью-Йорка 1950-х років. Актори активно взаємодіють із учасниками на території ігрового майданчика.
Завдання гри пов'язані з об'єднанням у мафіозні клани та посиленням впливу клану учасника. Учасникам видаються аксесуари: капелюхи, метелики, пов'язки на голову. Тривалість 2:00.

»

»
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ
корпоративи, тимбілдинги, дні народження, парубочі- та дівич-вечори…
Ми приготуємо для вас індивідуальну пропозицію
тимбілдинг Київ
Тимбілдинги від Mystery Play
Замовте зворотній дзвінок
Або зателефонуйте за номером
+38 (093) 223-46-62